O autorze
Jest nas dwóch. Ten pierwszy jak w obrazek wpatruje się w plakat Rose'a, ten drugi co rusz przypomina mu o istnieniu "Króla" Jamesa. Ten pierwszy twierdzi, że nie ma bata na Bulls, ten drugi grzecznie wspomina o Heat, Thunder czy Lakers. Ten pierwszy lubi się smiać z Boozera, ten drugi... też. Łączy nas wielka słabość do NBA, Bulls, pick&rolli Gortata i spinów Boozera. Sympatii klubowych i personalnych nie ukrywamy, ale nie tracimy też chłodnych głów. Blog o NBA, niekiedy o czymś mniej z nią związanym (albo zupełnie nie w temacie). Od fanów, dla fanów.

How to play "D"

Czasem, aby powstrzymać któregoś z All Stars, trzeba uciec się do metod iście niestandardowych. Skoro te standardowe nie przynoszą skutku, to dlaczego nie spróbować?

Z takiego założenia wyszedł Rajon Rondo, który rzucił wyzwanie samej transition offense Miami Heat. Przyznaję, łepski, pomysłowy z niego gość.Zresztą Rondo już wcześniej zasłynął z oryginalnego podejścia do obrony na LeBronie.Inna sprawa, że w ostatnich tygodniach Celtics są w gazie. 18:7 po ASW, 8:2 w ostatnich 10 spotkaniach. Nadal uważam jednak, że Boston wcale nie wrócił do gry o mistrzostwo. Czy słusznie? To się okaże.

I na deser - po prostu nie mogę się powstrzymać. Ron Artest a.k.a. Metta World Peace w najlepszym wydaniu. Uwielbiam go :-)mt
Trwa ładowanie komentarzy...